PRIREDBA POVODOM DANA ŠKOLE

Juče, 25.11.2022. smo obeležili Dana naše škole.

Čast nam je, da je slikar Nenad Vujinović-Nješ, odlučio da svojih 50 godina rada obeleži izložbom u našoj školi u kojoj je nekada i sam bio učenik,.

Koordinator svečane priredbe bila je profesorka srpskog, Dragana Milošević uz podršku svojih kolega: profesorkom srpskog jezika Slađanom Bodirogom, profesorkom engleskog jezika, Marijom Cvetanović, profesorkom ruskog Aleksandrom Torović, profesorkom likovnog Slobodinkom Branković , muzičkog Irenom Lazarevic, ali naravno, ništa ne bi bolo moguće ostvariti bez naših talentovanih i vrednih učenika.

Goste je pozdravila Marija Matović, direktor škole.

Pored pomenutij dešavanja, u holu škole je postavka likovnih učeničkih radova i radova iz matematike. Dođite i posetite nas.