Poseta zamenice Finskog ambasadora

Učenica drugog razreda naše škole, Katarina Benka izabrana je da povodom takmičenja “Srbija u ritmu Evrope”, pesmom  predstavlja našu opštinu.Po propozicijama takmičenja svaka opština dobija jednu od članica EU za mentora. Nama je pripala Finska. Ovim povodom, zamenica ambasadora Finske  u Beogradu Paivi Alatalo, posetila je danas našu školu kako bi nam dala podršku.Tom prilikom učenicima i profesorima je učinila veliku čast upoznavajući ih kroz prezentaciju sa njenom zemljom.Svake nedelje u našoj školi gosti su članovi ekipe sa televizije Prva, koji pripremaju Katarinu, Dunju i Tijanu za takmičenje koje će se ove godine održati 16. juna u Nišu u dvorani „Čair“.

U pratnji zamenice ambasadora došla je njena pomoćnica Jasminom Obradović, kao i direktor programa Igor Karadarević sa svojim saradnicima.